OSMANCIK GÜNDEM & ULUSOY MEDYA
İnteraktif Haber Gazetesi 
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.68306.7098
Euro7.31257.3418

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çorum Osmancık’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, 'koronovirüs' tedbirleri kapsamında kendisini karşılayan protokolle tokalaşmadı, Elini göğsünün üzerine koyarak selam verdi.

Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çorum Osmancık’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, 'koronovirüs' tedbirleri kapsamında kendisini karşılayan protokolle tokalaşmadı, Elini göğsünün üzerine koyarak selam verdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı  Mehmet Cahit Turhan, çeşitli inceleme ve ziyaret programlarına katılmak üzere Çorum’a  ve ilçelerine gitmek için Osmancık’a geldi.
Osmancık’ta protokol ve partililer tarafından karşılanan Bakan Turhan’ı, Osmancık Bölge Trafik önünde, Vali Mustafa Çiftçi, AK parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu, Av. Oğuzhan Kaya, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci ve Kadir Eskiadam, AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri karşıladı.

Otomobilden inen Bakan Turhan, kendisini karşılayan heyetle tokalaşmayıp, elini sol göğsünün üzerine götürerek selamlaştı. Bakan Turhan'a AK parti çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya'nın kızları çiçeklerle karşıladı. Vali Çiftçi ve diğer protokol üyeleri de Bakan Turhan’ı aynı yöntemle selamladı.

Ardından Laçin ilçesine geçen Bakan Turhan, burada Çorum-Osmancık karayolundaki tünellerde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile birlikte Osmancık, Kargı, Dodurga, Oğuzlar ve Laçin ilçelerimizi Çorum’a bağlayan güzergahdaki Kırkdilim Tüneli Geçişini ve Gölünyazı Yolu İnşaatllarında  incelemelerde bulunuldu.

 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 3 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 6 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 1 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 4 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 2 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 7 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 10 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 8 Osmancık’a gelen Bakan Turhan, gönül selamıyla karşılandı 9
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın