Hızlı, tarafsız ve doğru haberin adresi,
Osmancık, Çorum ve Yurttan haberler...

 
Takvim
Üyelik Girişi

Osmancık’ta minareye çıkıp intihar girişiminde bulundu Mahalleli "Sela" veriliyor sandı, gerçek bir

Çorum’un Osmancık İlçesinde bir caminin minaresine çıkarak intihar girişiminde bulunan H.A.’yı Belediye Başkanı ikna ederek indirdi. Olay, İlçeye bağlı Koyunbaba Mahallesinde bulunan Asri Mezarlık Camisinde saat 23.30’u sıralarında meydana geldi.

İddialara göre bir süre önce Cezaevinden çıktığı öğrenilen  ve eşi ile ailevi sorunlar yaşadığı öne sürülen  H.A., intihar etmek için caminin minaresine çıkıp eşinin ismi olan “Fatma neredesin” diye bağırmaya başladı.
 Osmancık’ta minareye çıkıp intihar girişiminde bulundu 1

MAHALLELİ SELA VERİLİYOR SANDI

Bazı vatandaşlar önce sela verildiğini sandı. Ancak, bir süre sonra bir kişinin intihar etmek için minareye çıktığı haberi geldi.  Mahalleli  durumu itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri minarenin altına branda açtı. Şahsı indirmek için uğraşan ekipler, inmeyince devreye Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör girdi.

 Osmancık’ta minareye çıkıp intihar girişiminde bulundu
BAŞKAN “HÜSEYİN AŞAĞIYA HEMEN İN” DİYE BAĞIRDI


Başkan Ahmet Gelgör, H.A.’ya seslenerek  aşağı inmesini ve sorunlarıyla ilgileneceğini söyledi. H.A., Başkanın sesini duyup  bir süre sonra aşağıya indi. Alkollü olduğu öne sürülen şahsa Başkan Gelgör “Sen neden çıktın oraya, hani bir daha içki içmeyecektin” diye uyardı.

 Osmancık’ta minareye 5 çıkıp intihar girişiminde bulundu
AMBULANSLA HASTANEYE KALDIRILDI

İntihara kalkışan şahıs  olay yerinde hazır bekletilen ambulansla tedbir amaçlı Osmancık Devlet Hastanesine  götürüldü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

 Osmancık’ta minareye çıkıp intihar girişiminde bulundu 3 Osmancık’ta minareye çıkıp intihar girişiminde bulundu 4


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.26107.2901
Euro8.58788.6223
Hava Durumu
Saat