Hızlı, tarafsız ve doğru haberin adresi,
Osmancık, Çorum ve Yurttan haberler...

 
Takvim
Üyelik Girişi

Osmancık'ta orman yangını korkuttu

Çorum’un Osmancık ilçesi’ ne bağlı İnal köyü Ormanlık alanında çıkan yangın itfaiyenin anında müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Yangın Osmancık ilçesi’ ne bağlı 16 kilometre uzaklıktaki İnal köyü çam ormanlık alanda meydana geldi.
 Osmancık'ta orman yangını korkuttu 13

Osmancık ilçesi İnal Köyü mevkisinde bulunan piknik yapılan çam ağaçlarının bulunduğu ormanlık alanında piknikçilerin dikkatsizliği nedeniyle çıktığı zannedilen yangına Osmancık Belediyesi itfaiye Müdürlüğü ekiplerinin zamanında müdahalesiyle ilk etapta örtü şeklinde çıkan yangın büyümeden ve Ağaçlara sıçramadan söndürüldü.
 Osmancık'ta orman yangını korkuttu 1

Çam ağaçlarının bulunduğu piknik yapılan ormanlık alanda çıkan yangın korkulu anların yaşanmasına sebep olurken, bu alanda piknik yapan vatandaşların bu sıcak ve kurak havalarda çok  dikkatli olmaları, piknik sonunda  ormanlık alanlardan ayrılırken mutlaka yakılan mangal ve  ateşin tamamen söndürmelerinin  önemi bir kez daha anlaşılmış oldu.

 Osmancık'ta orman yangını korkuttu 2 Osmancık'ta orman yangını korkuttu 10 Osmancık'ta orman yangını korkuttu 6 Osmancık'ta orman yangını korkuttu 14 Osmancık'ta orman yangını korkuttu 11 Osmancık'ta orman yangını korkuttu 4


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.61987.6503
Euro8.94908.9849
Hava Durumu
Saat